Stránky Bojara de Uterara

Bojar aneb příběh bígla

Anketka:-)

Hodiny

Uvítání

Vítejte u mě na stránkách!

Kamarádi

Virtuální kamarádi

Obrazek


Bekynka

Bekynka je krásná jorkšírka.Má dvoje stránky.Ty první naleznete na

http://www.bekynka.wbs.cz/ a ty druhé na http://www.bekynka.estranky.cz/

Obrazek


Obrazek


Reníček

Reník je krásný jorkšírek.Jmenuje se Rainbow Stříbrné Přání,ale říkají mu Reník,Reníček...Jeho stránky stojí za to navštívit,protože jsou velmi pěkné.Naleznete je na http://renicek.com.

Obrazek

ObrazekAmálka

Amálka je taky krásný jorkšírek.Má také velmi pěkné stránky,tak je určo navštivte.má je na adrese http://www.jorkamalka.estranky.cz

Obrazek


Obrazek


Alex

Musím se přiznat,Alex je zase jorkšírek.I když,proč ne?Je velmi krásný.Má také pěkné stránky.Má je na adrese http://www.alexinko.estranky.cz.

ObrazekObrazek


Altair a Sethi

A máme tu opět překvapení!Máme tu opět jorkšírky.Velmi krásní,jmenují se Altair a Sethi.Mají velice krásné stránky,tak je navštivte.Jsou na adrese http://www.altair-sethi.pc3000.sk.


Obrazek

ObrazekBobinek
Bobinek je moc pěkný pražský krysařík.Má moc pěkné stránky na adrese http://www.prazskykrysarikbobby.com.

ObrazekObrazekKiliánek
Móóóóóc pěkný pražský krysařík Kiliánek.Stránky sice nemá,ale máme foto.Seznámil jsem se s ním přes e-mail.

Obrazek


Obrazek


Dino

Dino je můj internetový kamarád z Dánska.Domluvíme se anglicky.Narodil se tady v Čechách.Jeho móóóc hezké stránečky najdete Zde.A můžete mu napsat e-mail kliknutím Zde.

Obrazek


Obrazek


Mickey

Mickey je můj internetový kamarád-krásná čivava.Je dvoubarevný-světle hnědý a bílý.Jeho krásný web je zde

Obrazek

Benji

Ahoj všichni, jmenuju se Benji a kdyby jste to náhodou nepoznali, jsem kokřík, přesněji oranžový bělouš. Narodil jsem se u Nymburka, kde jsem měl vilu s obrovskou zahradou a spoustu psích kámošů (krom kokrů i brazilskou filu Agátu - asi proto se mi líbí velké svalnaté holky). Už to vypadalo, že tam s maminkou a dalšími pejsky zůstanu, ale pak zavolala jedna moc smutná slečna (na smutnění už pozapomněla, slušně ji zaměstnávám) a odvezla si mě do Prahy -  sice do bytu, ale zase máme chatu, kde pilně zahradničím a proháním kočky, co jsou za plotem. Ty, co jsou moc blízko, radši ne. Jeden nikdy neví.  
Tak jsem tady,je mi jedenáct měsíců a jsem v pubertě, občas fest zapomínám, jak se jmenuju a že když mě volají, tak mám přijít. Mám spoustu psích i lidských kámošů, chodím na dlouhé procházky a pomalu začínám i po psím sportovat..Mám taky stránky,které najdete na www.benji.websnadno.cz

Sárinka

      Jmenuji se Sárinka a jsem fenka Jorkšírského teriéra. Narodila jsem se 8.6.2006

ve vesnici Kovářská a do nové smečky jsem přijela 22.8.2006 a ihned jsem tam                    zapadla.

      Má smečka obsahuje tyto členy : Jana (starší), Jana (mladší, dcera                         Jany                    starší=o), Tomáš, Kája a Olda. Jana a Olda jsou maminkou a tatínkem Jany, Tomáše a Káji. Nejradeji mám starší Janu, protože se mnou tráví nejvíc času, ráno přijde z práce, a je se mnou až do večera, kdežto ta mladší chodí do školy, ale jinak spolu s Jančou chodíme na procházky, češe mě, krmí, dává mi vodičku a pod., takže se o mě stará ona. A dalším členem smečky je tak trochu nepřítel zvaný "křeček"!  Říkají mu Monty, docela se ho i bojím, abych řekla pravdu. A posledním členem sem já, takže jsme zase skončily u mě, tak dál.

Moje maminka se jmenuje Agata Egervin Egrio, ale říkají ji Agátka. Od té doby co si mě odvezly jsem jí neviděla, ale v létě se za ní chystám, možná i dřív. Je to fenka s PP a jezdí na výstavy, tatínek je bez PP, ale nic o něm nevím.Moje stránky jsou www.jorksirek-sara.ic.cz.Skuteční kamarádi


ObrazekBetynka

Betynka je domácí kamarádka.Je krásná a milá.Má také pěkné stránečky,které stojí za to navštívit.Je jí 10 let a bydlí s paničky babičkou.Mé paničky bratr jí našel,když jí byli asi 3 měsíce,venku.Má stránky na adrese http://www.jezevcice-betynka.websnadno.cz a na www.jezevcice-betynka.estranky.cz.


Obrazek

 
Děkuji za návštěvu.A napište mi do návštěvní knihy.